9 juli 2022 WERELDRECORDPOGING 30.000 kaarsjes

9 juli 2022 WERELDRECORDPOGING 30.000 kaarsjes

9 juli 2022 WERELDRECORDPOGING 30.000 kaarsjes

9 juli 2022 WERELDRECORDPOGING 30.000 kaarsjes

KICK-OFF

LEVENS­LOOP

SINT-TRUIDEN

9juli 2022

Tribune Oost Stayen
Stayen, Tiensesteenweg 168

19U30 Tribunes open

20U30-22U00 optreden

WERELD­RECORD­POGING

24U00 Einde Kick-off

koop nu je steunkaart aan 5 euro* (inkom aan 10 euro) incl. 3 zakjes met elk 2 kaarsen * bier en frisdranken aan 2 euro * foodtrucks aanwezig

Verbreken we het wereldrecord op 9 juli?

KOOP NU JE TICKET*

Voor de aankoop dien je een login aan te maken via https://mijn.stvv.com/
Hieronder vind je een handig stappenplan om je verder te helpen.

Verkooppunten (betaling ter plaatse ook mogelijk)

Robyns

Stapelstraat 80, 3800 Sint-Truiden

011/68 25 64

De Blokhut

Sint-Truidersteenweg 398, 3840 Borgloon

012/23 40 28

Receptie Stayen

Tiensesteenweg 168, 3800 Sint-Truiden

011/71 38 19

Aveve Brustem

Vliegveldlaan 50, 3800 Sint-Truiden

011/68 21 39

Oproep


Levensloop Sint-Truiden heeft jullie hulp nodig om deze recordpoging van 30.000 kaarsen te doen slagen. Zij lanceren een warme oproep aan alle Truienaars om op 9 juli samen met familie en vrienden massaal naar Stayen af te zakken en de recordpoging te steunen.


Als jij aanwezig wil zijn, kan je voor slechts 10 euro een ticket kopen. Hiermee steun je niet alleen de recordpoging, maar uiteraard ook Levensloop.


Tijdens het evenement kan je rekenen op livemuziek van de Violincheli Brothers. Daarnaast zijn er verschillende foodtrucks aanwezig waar je een heerlijk hapje kan eten. Tot slot kan je op Stayen, zoals altijd, genieten van een fris drankje.

Verbreken we het wereldrecord op 9 juli?

KOOP NU JE TICKET*

Voor de aankoop dien je een login aan te maken via https://mijn.stvv.com/
Hieronder vind je een handig stappenplan om je verder te helpen.

Contact

Contactpersonen

Voorzitter

Kris Marguillier

krism.levensloop@gmail.com
Ondervoorzitter

Bart Falise

bart@geba-interieur.be
Ambassadeur

Agnes Put

agnes.levensloop@gmail.com
Vechters

Fien Roggen

fien.roggen@telenet.be
Teams

Phoebe Mousseau

phoebe.levensloop@gmail.com
Communicatie

Fien Roggen

fien.roggen@telenet.be
Vrijwilligers en onthaal

Esther Biets

esther.levensloop@outlook.be
Animatie

Bart Falise

bart@geba-interieur.be
Logistiek

Gunter Odeurs

odeursgunter@gmail.com
Boekhouding

Conny Biesmans

conny.levensloop@gmail.com
Kaarsen

Greet Driljeux

gdriljeux@gmail.com
Sponsoring

Boris Lammens

boris@lammens.biz

9 juli 2022 WERELDRECORDPOGING 30.000 kaarsjes

9 juli 2022 WERELDRECORDPOGING 30.000 kaarsjes

9 juli 2022 WERELDRECORDPOGING 30.000 kaarsjes

9 juli 2022 WERELDRECORDPOGING 30.000 kaarsjes